Dla wydawców

dinfinit-dla-wydawcow

Wykorzystaj kupony rabatowe na swoich witrynach – przyciągaj i nagradzaj użytkowników.

Dinfinit Coupon Data Pool daje możliwość wydawcom szybkiej budowy stron kuponowych w oparciu o nasze narzędzie → bazę zunifikowanych, wystandaryzowanych i centralnie zarzadzanych kuponów rabatowych emitowanych przez tradycyjne sklepy, sieci handlowe oraz przez sklepy ecommerce.

Dostęp do bazy kuponów odbywa się poprzez API systemu Dinfinit lub gotowe widgety, które przygotowaliśmy. Wydawcy określają jakie kupony, jakie kategorie chcieliby umieścić na swojej stronie i przy pomocy naszej platformy automatycznie budują stronę kuponową z zawsze aktualnymi i niezwykle atrakcyjnymi dla użytkowników ofertami. Dzięki gotowym widgetom implementacja jest niezwykle prosta i nie wymaga praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Kiedy więc dodasz do swojej strony prosty kod – natychmiast zaczniemy publikować odpowiednią zawartość.

Aby zacząć wykorzystywać kupony rabatowe na swoich witrynach wystarczy zarejestrować się na naszej stronie.  Zostanie partnerem  zajmuje mniej niż minutę i daje dostęp do szerokiej gamy narzędzi pomagających zmonetyzować stronę internetową z wykorzystaniem kuponów rabatowych.

Dzięki interfejsowi Wydawcy otrzymasz natychmiastowy wgląd w prowizje, które udało Ci się zarobić. Możesz także pobrać szczegółowe raporty z emisji.

Kontakt

Storic Sp. z o.o.
Pl. Grzybowski 10 lok. 31
00-104 Warszawa
NIP: 5213627518

tel: 790 876 300
email: kontakt@storic.pl

www.storic.pl

Mapa