Dla e-commerce

dinfinit-dla-ecommerce

ELEKTRONICZNE KUPONY RABATOWE ROZLICZANE W MODELU WYNAGRODZENIA ZA SUKCES

NOWY KANAŁ POZYSKIWANIA SPRZEDAŻY DLA ECOMMERCE ORAZ SIECI SKLEPÓW

Dinfinit to rozwiązanie technologiczne, które agreguje i dystrybuje z wykorzystaniem największych wydawców działających na rynku polskim wystandaryzowane kupony rabatowe. Rozwiązanie dedykowane jest dla klientów z sektora ecommerce oraz sieci handlowych typu brick&mortar. Platforma Dinfinit  udostępnia wydawcom pulę kuponów i umożliwia szybką ich dystrybucję w sieci partnerskiej Dinfinit Cloud, a także  clearing (rozliczenie) wykorzystanych kuponów.

Jeśli jesteś przedstawicielem sektora e-commerce jesteśmy gotowi wesprzeć sprzedaż Twoich produktów poprzez organizację działań opartych o kupony rabatowe. Rozliczamy się wyłącznie za określony efekt – pobranie kuponu rabatowego lub użycie kuponu w sklepie (sprzedaż). Pracujemy blisko z czołowymi dostawcami mediów na rynku polskim, znamy dobrze ich potrzeby i wymagania.

Stosowane modele rozliczeniowe:

  • Pobranie kuponu rabatowego – Dinfinit® Lite,
  • Użycie kuponu rabatowego w sklepie – Dinfinit® Plus,
  • Redempcja kuponu produktowego – Dinfinit® OCC (wrzesień ’13).

Program kuponowy umieszczany jest na platformie Dinfinit® i poprzez nią staje się dostępny w sieci wydawców, którzy korzystają z systemu bezpośrednio poprzez API lub dedykowane widgety kuponowe. W podstawowej wersji systemu (Lite) opłata ponoszona jest wyłącznie za pobrane kupony rabatowe (opt-in). Wersja Lite nie wymaga żadnej implementacji po stronie sklepu online.

Kontakt

Storic Sp. z o.o.
Pl. Grzybowski 10 lok. 31
00-104 Warszawa
NIP: 5213627518

tel: 790 876 300
email: kontakt@storic.pl

www.storic.pl

Mapa